twitter page ppp-online linkedin page ppp-online linkedin page ppp-online facebook page ppp-online youtube page ppp-online 

Bestuur

Het bestuur van het Platform Promotional Products wordt gevormd door een afvaardiging van haar leden, leveranciers en distributeurs van grote en kleine bij PPP aangesloten bedrijven. De organisatie wordt gevormd door een onafhankelijke directeur ondersteund door een verenigingssecretariaat.

Wij zijn bereikbaar via onderstaande gegevens:

Platform Promotional Products
Gildenstraat 17
4143 HS  LEERDAM
Telefoon: 088-5700300
Fax: 0345-613620
info@ppp-online.nl


DAGELIJKSBESTUUR



 

 

 

 

 

Voorzitter MVO Penningmeester
Joop van Veelen Lex van den Bosch Martijn Verwaal
voorzitter@ppp-online.nl mvo@ppp-online.nl penningmeester@ppp-online.nl


OVERIGE BESTUURSLEDEN

 

Kerstpakketten Academy Communicatie
Arjan de Knegt Jan Hazejager Bob Heerius
kerstpakketten@ppp-online.nl academy@ppp-online.nl communicatie@ppp-online.nl


AANGESTELDE FUNCTIES

Directeur
Marijke van Hoorne

directeur@ppp-online.nl
 
   

 

  • Promotionele producten maken merken sterker!

  • 75% van de promotionele producten zijn langer dan een half jaar in het bezit!

  • Promotionele producten bereiken meer mensen dan radio of TV - 88% bereik per dag!

  • 73% van de consumenten wordt bij aankoopbeslissing beinvloed door een promotioneel product!

© 2014 Platform Promotional Products, Postbus 226, 4140 AE, Leerdam | Website realisatie: Moodles webdesign